Serkan Çayoğlu: Özge uçakta beni görünce şoka girdi!

‘Kiraz Mevsimi’ dizisinin setinde tanışan ve arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, yedi yıllık ilişkilerini Temmuz 2022’de Almanya’da nikâh masasına taşımıştı. Ünlü çift, bir ay sonra İtalya’da düğün yapmıştı.

Çayoğlu, bu yıl 77’ncisi düzenlenen Cannes Film Festivali dönüşünde önceki akşam İstanbul Havalimanı’nda objektiflere yansıdı.

“EŞİME SÜRPRİZ YAPTIM”

‘Mehmed: Fetihler Sultan’ dizisinde başrolde yer alan oyuncu, eşi Özge Gürel’e sürpriz için Cannes’a gittiğini belirterek, o anları anlattı.

Çalıştığım setten izin aldım ve eşime uçakta sürpriz yaptım. Onun haberi yoktu, uçakta beni görünce şoka girdi ve çok sevindi. Kısa geçti ama güzeldi. Ben döndüm, kendisi birkaç gün daha orada kalacak.

“ÖZGE HARKAYDI”

Türkiye’den Cannes Film Festivali’ne giden ünlülerin kıyafeti gündem olmuştu. Çayoğlu, eşinin elbise seçimi hakkında, “Özge bence harikaydı. Çok güzel pozlar, çok da güzel bir tören geçirdi” ifadelerini kullandı.

“UTANDIM!”

Esra Dermancıoğlu, Cannes’a giden Türk oyunculara yönelik ağır bir eleştiride bulunmuştu: Keşke çıplak yürüyüşler yerine iki kelime laf edebilecek insanlar gitseydi. Ben utandım. Onların yerine ben gitmeliydim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir